UWAGA:  Paczki wysyłamy INPOSTEM

Paczki są ubezpieczone, prosimy przy kurierze sprawdzić, czy towar dotarł w całości, w przeciwnym wypadku spisać z nim protokół! W przypadku uszkodzenia towaru w transporcie protokół jest podstawą do uwzględnienia przez nas reklamacji (zwrotu pieniędzy lub ponownej wysyłki).

1. Właścicielem hurtowni jest Firma Propaganda sp. z o.o. z siedzibą:

ul. Boya-Żeleńskiego 15

35-105 Rzeszów

NIP: 8133876511

Właścicielem i dysponentem tej strony internetowej jest Propaganda (zwany „Uprawnionym”). Prezentacja strony oraz każdy jej element, w tym marki, loga i nazwy domen, które pojawiają się na stronie http:/propaganda24.pl (dalej zwanej „Strona”), są chronione obowiązującym prawem o ochronie własności intelektualnej i są własnością lub przedmiotem licencji nabytej przez Uprawnionego.

Nazwy produktów Uprawnionego, zamieszczone na Stronie, są nazwami handlowymi i jakiekolwiek ich wykorzystanie może odbywać się jedynie za pisemną zgodą Uprawnionego. Wszystkie użyte na niniejszej Stronie inne znaki i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych. Podlegają one ochronie zgodnie z właściwymi przepisami prawa i ich wykorzystywanie jest zabronione, w związku, z czym dostępu Państwa do Strony nie należy interpretować jako przyznania jakiejkolwiek licencji lub prawa do korzystania ze znaków występujących na Stronie bez uprzedniej pisemnej zgody właściciela takich znaków.

Prawa autorskie do materiałów zawartych na niniejszej Stronie przysługują wyłącznie i niepodzielnie Uprawnionemu. Bez uprzedniej pisemnej zgody Uprawnionego żaden element Strony w tym produkty nie mogą być częściowo ani w całości kopiowane, powielane, modyfikowane, drukowane, zapisywane, zmieniane, przenoszone czy rozpowszechniane w jakikolwiek sposób i na jakimkolwiek nośniku.

Dozwolone jest kopiowanie i drukowanie fragmentów Strony wyłącznie do użytku prywatnego, osobistego i niekomercyjnego na osobistym komputerze użytkownika.

Wszelkie działania naruszające prawa autorskie są zabronione.

Przystępując do korzystania ze Strony ponoszą Państwo całkowitą odpowiedzialność za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku zachowania naruszającego prawa autorskie, prawa do znaku towarowego, projektu racjonalizatorskiego, wzoru zdobniczego, patentu oraz dóbr osobistych i majątkowych osób trzecich.

Uprawniony zastrzega sobie prawo do ścigania na drodze sądowej każdego naruszenia jej praw do własności intelektualnej.2. Zamówienia można składać poprzez hurtownie internetową przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Zamówienia złożone po godzinie 11-tej lub w soboty, niedziele i święta będą realizowane w następujące po nich dni robocze. Zamówienia można również składać telefonicznie lub poprzez e-mail.

3. Hurtownia dopuszcza dwie formy płatności: przelew bankowy (płatne z góry) oraz pobranie pocztowe (płatne przy odbiorze). Minimalna kwota zamówienia to 300 zł/brutto.

4. Ceny wszystkich towarów znajdujących się w sklepie wyrażone są w polskich złotych (PLN) i są cenami brutto (zawierają podatek VAT).

 

5. Standardowy czas realizacji zamówienia wynosi od 1 do 3 dni roboczych. W przypadku braku towaru w magazynie zamawiający jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia.

6. Zamówione towary dostarczane są kurierem InPost w dni robocze w ciągu 1-2 dni od wysyłki, w wyjątkowych, losowych sytuacjach może to być 3 dni robocze.

7. Sklep prowadzi sprzedaż wyłącznie hurtową na terenie Polski oraz Europy (w przypadku wysyłki poza Polskę wymagany wcześniejszy kontakt).

8. Wszystkie sprzedawane produkty są fabrycznie nowe i wolne od wad.

9. Towary podlegają zwrotowi bez podania przyczyny w terminie 14 dni od daty otrzymania.

10. Wszystkie towary wyprzedażowe nie podlegają zwrotowi oraz upustom. Mogą zawierać niewielkie defekty mechaniczne.

11. Klient wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez firmę Propa-Ganda z siedzibą w Rzeszowie w celach koniecznych do realizacji zamówienia oraz podejmowania działań marketingowych dozwolnych prawem, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 "O ochronie danych osobowych" (DZ.U. nr 133, poz. 833) oraz Ustawą z dnia 18.07.2002 "O świadczeniu usług drogą elektroniczną".

12. Firma Propa-Ganda z siedzibą w Rzeszowie zobowiązuje się do ochrony posiadanych danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 "O ochronie danych osobowych".

Informujemy, że:

Administratorem danych wskazanych w zgodzie na przetwarzanie danych osobowych wyrażonej powyżej jest :

Propganda sp. z o.o.
ul. Boya-Żeleńskiego 15
35-105 Rzeszów

NIP: 8133876511

Dane będą przetwarzane w celu udzielenia dostępu do platformy www.propaganda24.pl

W sprawach związanych z Pani/a danymi proszę pisać na podany adres: kontakt@propaganda24.pl

Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego :

  • przed 25 maja 2018 r. – Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych,
  • po 25 maja 2018 r. – Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa.

Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu.

Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

Dane będą przechowywane do czasu rezygnacji z dostępu do platformy, zakończenia działania platformy, bądź do czasu cofnięcia zgody na ich przetwarzanie.

13. W przypadku braków magazynowych zamówionego towaru Klient jest o tym fakcie informowany z podaniem przybliżonego czasu realizacji zamówienia.

14. Przy przedpłatach przelewy należy wysyłać na rachunek mbank:

05 1140 2004 0000 3102 8238 7691

Propaganda sp. z o.o.

Boya-Żeleńskiego 15 

35-210 Rzeszów

15. Powielanie, modyfikowanie, rozpowszechnianie, wykorzystywanie oraz udostępnianie zdjęć i treści zawartych na stronach sklepu bez naszej wiedzy i zgody jest zabronione, podstawa prawna: Dz. U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 nr 43 poz. 170.

# Rejestracja oznacza wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą mailową, jeżeli ktoś nie życzy sobie otrzymywania tego typu korespondencji prosimy o przesłanie maila o treści: "rezygnuje z informacji handlowych" na adres kontakt@propaganda24.pl

Dokonanie zakupów stanowi automatyczną akceptację niniejszego regulaminu.