UWAGA !!!
Informujemy, że prowadzimy sprzedaż wyłącznie hurtową,
odbiorcami mogą być tylko firmy. Minimalna kwota zamówienia wynosi 300 zł/brutto! 

 

Odbiorców detalicznych zapraszamy do naszego detalicznego sklepu niecenzuralne.pl

 

 

Witamy w  Propa-Ganda Hurtownia Prezentów i Upominków

Hurtownia internetowa propaganda24.pl to firma, która cieszy się ogromnym uznaniem na rynku. Jesteśmy producentem i hurtownią śmiesznych prezentów, upominków oraz gadżetów imprezowych.

Swoje towary dostarczamy do klientów przeszło 10 lat. W naszej ofercie znajdują się produkty idealne na 18-stkę, urodziny, imieniny, wieczory panieńskie i kawalerskie. Stale rozszerzamy swoją ofertę dostosowując ją do oczekiwań rynku i naszych klientów.

Naszymi flagowymi produktami są gry imprezowo-rozrywkowe. Oferujemy towary wysokiej jakości, fizycznie nowe, pozbawione jakichkolwiek wad. Nasze ceny oraz system rabatowy jest niezwykle atrakcyjny w porównaniu z konkurencyjnymi przedsiębiorstwami na rynku. W przypadku, gdy inne firmy oferują niższe ceny od nas jesteśmy otwarci na negocjacje cenowe.

Nasze doświadczenie w branży, odpowiedni pracownicy oraz szeroki asortyment oferowanych produktów pozwala nam na podejście do każdego klienta indywidualnie według jego potrzeb i oczekiwań. W razie pytań jesteśmy zawsze do dyspozycji klientów.

Zapraszamy do zakupów !

Zespół propaganda24.pl